Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко виступає за скасування або істотне коригування нових правил надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це він заявив в коментарі РБК-Україна, передає Корупція.Інфо.

“Те, що це вдарить по людях – факт. Крім ускладнення доступу до системи субсидій, істотно скорочено норми за розрахунками субсидій, що торкнеться понад 60% людей. Саме тому я голосував проти цих змін”, – повідомив Розенко. 

Він додав, що зміни до програми надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг необхідно скасувати або істотно відкоригувати.

“Тому я буду домагатися скасування зазначеного рішення уряду або, щонайменше, істотного його коригування”, – заявив Розенко. Нагадаємо, в кінці квітня Кабмін змінив правила оформлення житлових субсидій.

Пільги на оплату комунальних послуг можуть урізати або зовсім позбавити громадян, які приховують свої реальні доходи і надають недостовірну інформацію про склад сім’ї.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

У зоні ризику опинилися безробітні українці, трудові мігранти, власники великої по площі нерухомості та автомобілів, термін випуску яких не перевищує п’яти років