У Рівненській області розгорівся великий скандал, після того як виховательку звільнили через декілька фотографій опублікованих в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо

Директора садка обурили знімки виховательки в купальнику, на яких вона цілується зі своїм чоловіком. Звільнена Вікторія Черешньовська розповідає, що за словами завідуючої, ці фотографії їй здалися "аморальними". 27-ми річна дівчина заявляє, що абсолютно не розуміє притензій своєї керівниці, адже це її особисте життя, а на фотографіях нічого кримінального не зображено.

Популярне: «Смерть чоловіка, багатий коханець і проблеми з безпліддям»: Куди і чому пропала дочка Тимошенко Євгенія

"Фотографії з Карпат – це в басейні, де афішують, що у мене якісь не такі пози. Там де мене чоловік цілує. Також одна фотографія з нового року – це ми зустрічали 2017-й рік. Я з келихом вина в червоній сукні – мені сказали, що вона теж є аморальною ", – дивується вона. "

Але 46-ти річна Лариса думає інакше. Жінка стверджує, що вихователь дитячого саду не може дозволяти собі викладати знімки в купальнику.

"Це вже інтим взагалі показаний – там рука на попі. Це вже неможливо дивитися на цих голих людей! І вона вже свого чоловіка починає в інтернеті показувати. А це взагалі фото, я б вважала, в нетверезому стані – це сама себе знімає. Вона вже не стримується! Селфі. там, якщо розглянути, то там тільки трусики є ", – коментує свої претензії керівник дитячого закладу.

Вікторія вже подала в суд на несправедливе звільнення і навіть виграла справу, але керівник не заспокоїлася і звільнила дівчину повторно, на цей раз заявивши, що та купила свої дипломи і побила лікаря з сусіднього села.