З усього обороту вводять податок 20%, а Ахметову платять субсидію

1. Що Данилюк всім нам готує

Мінфін і головна податкова готують правила блокування податкових накладних, які ще не написані, але формально вже діють – правда, без податкових наслідків, що у свій час відстояв як відстрочку Податковий комітет ВР. Але з 1 липня вакханалія таки почнеться, – Корупція Інфо

Популярне: ШОК!!! Педофіл ґвалтував двох дівчат майже двісті разів, деталі цого звірства доводят до сліз

Нові правила не просто жорсткі, а ще й надзвичайно заплутані, абсолютно незрозумілі. Сам намагаюся розібратися — з працею, дуже багато що неясно. І те, навіщо такі викрутаси, і те, як саме це будуть робити нещасні бухгалтера з підприємцями, і з якої стелі взяті цифри-критерії в підготовлюваному документі.

З законодавцем вже ніхто не радиться. Все "порішат" постановою Кабміну.

Ціна питання — зависання 20% сплаченої вартості, які повинні зараховуватись у рахунок сплати ПДВ, але відстояти які буде технічно неймовірно складно.

Знову навмисно роблять каламутну воду, де хтось знайде свою рибку. Підприємства нікого не цікавлять.

ЧИТАЙТЕ:
Вибране з Троцького
2. Про монетизацію пільг, або Книга, звичайно, найкращий подарунок, але ще краще — грошима

Коли в радянський час вигравали машину, а таке дійсно траплялося, взяти її вартість грошима було найбільш дурним варіантом. По-перше, в епоху дефіциту вона реально коштувала набагато дорожче оголошеної ціни. По-друге, в разі чого виграний не підлягало конфіскації. По-третє, і це сучасникам вже зрозуміліше, не вимагало пояснення джерел придбання. По-четверте, з цієї причини завжди було достатньо охочих — цеховиків (не ЦКовиків! Цим навіть вигравати було не рекомендовано!) або братів з більш сонячних республік — купити виграшний квиток за подвійну вартість виграної машини.

Але то — у старе час. Сьогодні ж — попри інфляцію — гроші іноді виглядають краще нав'язуваної натури.

Пам'ятаю, наприклад, нещасного ветерана в поїзді. Він сам не знав, навіщо їхав. Просто йому належала безкоштовна поїздка в межах країни в обидва кінці. Ось він і їхав, щоб реалізувати своє право. А кому-то з тих, кому дійсно треба, не вистачило квитка. При цьому держава — в особі залізниці — чесно недоотримало свої гроші, які б гарантовано виручило. Ну а пенсіонер із задоволенням нікуди б не їхав, а купив на ці гроші ліки, на які у нього не вистачало.

Ось чому особисто я — за роздачу пільг грошима. Не право на безкоштовний проїзд, який ненавидить маршрутчик, а живі гроші. Може, піде пішки — погуляти ще й корисно, — а на ці гроші краще купить собі знаменитої заморської фейхуїабо чого-небудь корисного.

Субсидії ж це ще більше знущання, ніж безкоштовний проїзд. Люди цих грошей не бачать. Фактично це субсидії Ахметову. Тарифи завищені і фактично оплачуються повз людей із державного бюджету.

Колись за це посадять.

Але що робити сьогодні?