Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявляє, що після повернення в Україну Надію Савченко треба було рік психологічно реабілітовувати, передає Корупція.Інфо.

Про це вона сказала журналістам.

"Надія Савченко – це мій особистий глибокий біль. Добре пам'ятаю, як вся Україна і демократичні країни світу дивилися із захопленням на справжнього Героя України… Коли спільними зусиллям Надія отримала свободу, то перед її очима були всі дороги, які вона могла обрати, щоб пройти шлях становлення політичної нації", – сказала вона.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

"Мені дуже шкода, що так трагічно це все сьогодні завершилось", – заявила Тимошенко.

Екс-прем'єр розповіла, що вчора не голосувала за подання на Савченко, бо "була у відрядженні в іншій країні".

"Якби була, голосувала би за зняття недоторканності, але не голосувала за арешт. Можна було, не арештовуючи людину, розібратися з усіма обставинами і після того, приймати рішення судом", – продовжила Тимошенко.

"Мене запитують, якби сьогодні знову все повторилося спочатку, чи стала би я особисто на захист Надії Савченко? Ми не могли тоді знати, яка буде політика Наді після повернення. Я би крок у крок повторила би те, що тоді робила.

Це призвело до неадекватного сприйняття реальності

Але єдина помилка, яку в тому числі допустила наша команда, нам треба було після того, як Надія повернулася додому, переживши колосальні стреси, треба було наполягати на тривалій психологічні реабілітації. Це було би єдине правильне рішення. Мінімум рік. А вона, думаючи що зі сталі, з в'язниці – зразу на поле політичного бою. Це призвело до такого неадекватного сприйняття реальності і агресії, яка могла загрожувати і стабільності і цілісності території України", – заявила нардеп.