Події Собору є прикладом об'єднання для українців. Про це у Twiiter написав лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

"Створення Української помісної автокефальної православної церкви, та вибір її Предстоятеля – знакові події не тільки для України церковної, але й для всіх нас. Найважливішим наслідком сьогоднішнього Собору, на мою думку, є приклад об'єднання задля великої мети. Цей приклад надихає", – наголосив Вакарчук.

Вартоо зазначити, що український співак Святослав Вакарчук 12 грудня записав відеозвернення до українців. Відео музикант виклав на офіційній сторінці в Facebook.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Вакарчук розкритикував рішення суду про поновлення на посаді голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Він закликав всіх патріотів до боротьби зі старою політичною системою, яка сама себе ніколи не змінить: 

"Найважливіше те, що судді, які ухвалили ці рішення, живуть в тій самій країні, що і ми з вами. Вони дихають тим самим повітрям, вони дивляться ті самі новини, вони знають, про що думають люди. І от вони точно знали, що резонанс цього рішення буде величезним через таке рішення. Вони точно знали, що сьогодні боротьба з корупцією та корупціонерами є величезним пріоритетом, ніколи просто так не пропустять такого рішення. Навіть якщо воно правильне по процедурі, воно неправильне за духом, тому що є поняття суспільного інтересу. І це рішення повністю, повністю, попирає суспільний інтерес. Судді приймали це рішення, тому що точно знали, що їм за це нічого не буде. Судова система – це лише частина великої політичної системи, яка сьогодні керує нами. Ця система сама себе ніколи не змінить. Вона буде постійно отруювати нас, постійно ослаблювати нас, і рано чи пізно вона знищить нас, якщо ми не знищимо її", – заявив Вакарчук.