У кількох областях можливі невеликі локальні дощі. Народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям про те, яка погода буде в країні в ці вихідні дні, 3-го і 4-го листопада. Про це синоптик написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Наталка Діденко повідомила, що в найближчі два дні в Україні не очікується ні дощів, ні вітру, ні істотного похолодання.

"Перші вихідні листопада спростують стереотип, що в листопаді треба заповзти в нору аж до квітня, сумувати, зітхати, пити чай літрами, депресувати і ховатися від світу картатими пледами і старими спортивними штанами. Протягом 3-4 листопада в Україні ані безкінченних дощів, ні штормового вітру, ні снігу, ні навіть маленьких мінусів не буде", – розповіла синоптик.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Вона зазначила, що в Україні очікуються красиві тумани, а у неділю можливі незначні опади у кількох областях.

"А будуть красиві тумани, в неділю на заході і півночі якісь районні слабенькі дощики місцями, підвищений атмосферний тиск і комфортна температура повітря", – повідомила Діденко.

Температура повітря, за словами синоптика, буде комфортною, прохолодніше буде тільки в східних областях країни.

"В денні години очікується + 10 + 16 градусів, на півдні і на Заході до + 14 + 19 градусів. У Сумській та Харківській областях буде прохолодніше, + 8 + 13 градусів", – розповіла Діденко.

У столиці невеликий дощ очікується у неділю.

"У Києві субота і неділя також – із періодичними туманами, без істотних опадів, хіба що 4 листопада можливий невеликий дощ. У денні години в столиці + 11 + 14 градусів", – зазначила синоптик і додала рекомендації про те, як варто провести ці вихідні.

"Синоптична ситуація сприятлива для людей, тварин та грибів. Людям – надихатися свіжим повітрям, котам нарешті спокійно поспати без людського шуму та гаму в будинку, а грибам – успішного кар'єрного росту від вологих туманів", – порекомендувала Діденко.