Нардеп і лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко подала позов проти журналіста, екс-нардепа Сергія Лещенка.

Цей позов, як розповів Лещенко в своєму телеграм-каналі, має дуже неприємні для нього нюанси.

За словами Сергія Лещенка, позов поданий до Печерського районного суду міста Києва, при тому, що сам він уже багато років як зареєстрований в Подільському районі на вулиці Турівській, і Тимошенко про це прекрасно знає.

Розповідаючи про позов, поданий Тимошенко, Лещенко не повідомив, що стало приводом для звернення до суду. Екс-нардеп тільки поскаржився, що Тимошенко обрала варіант, яким користувалися опоненти Лещенка зовсім з іншого політичного табору, в тому числі і Віктор Медведчук.

“Юлія Тимошенко вирішила зіграти зі мною в брудну юридичну гру. Вона подала проти мене позов, і в цьому нічого поганого немає – судитися я люблю, маю величезний досвід разом з моїм адвокатом Романом Васильняком. Що мені не подобається – це те, що Тимошенко пішла шляхом Медведчука і Іванющенка. Всі вони подавали позови проти мене до Печерського суду.

Причому Тимошенко прекрасно знає, що я зареєстрований в рідному Подільському районі на вулиці Турівській, ми це багаторазово обговорювали. З Печерським районом мене нічого не пов’язує, я там ніколи не жив і не був зареєстрований. Але в Печерському суді працюють “зручні” судді, які можуть “порішати”. Саме таким шляхом пішов Медведчук, який подав на мене до Печерського суду – відразу 10 позовів, 9 з яких він відкликав, як тільки система авторозподілу “обрала” суддю Соколова, який до цього задовольняв Медведчука.

Подавши позов таким чином, Медведчук сам себе підставив – позов не в ту юрисдикцію став токсичним, після року засідань суддя Соколов слухати його відмовився, ми написали заяву про новий авторозподіл. Справа слухається вже 3,5 року (!) По першій інстанції.

Тому я приймаю виклик Юлії Тимошенко і готовий судитися, але пропоную це зробити без трюків і договірняків, ок? “, – пише Лещенко в своєму тг.