72633_650x410

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія 29 січня оголосив особовому складу наказ про призначення виконуючим обов’язки начальника Червоноградського відділу поліції підполковника поліції Андрія Дикого, повідомили у Відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Новий керівник до того обіймав посаду заступника начальника відділу – начальника відділу кримінальної поліції.У своєму виступі після представлення Дмитро Загарія наголосив на важливості налагоджування контактів поліцейських з населенням, толерантного ставлення до усіх без винятку громадян та готовності прийти їм на допомогу. Адже саме думка громади є найвищим критерієм оцінки діяльності правоохоронних органів та мірилом їх авторитету.

На заході у відділі поліції були присутні перший заступник прокурора Червоноградської міської прокуратури  Ярослав Шокало, голова міського суду Микола Новосад та перший заступник голови міської ради Володимир Кашуба. ‡агрузка...