Детективи НАБУ затримали брата скандального голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка при спробі взяти 100 тисяч доларів хабаря. Про це заявили у виданні “Слідство.інфо” з посиланням на кілька незалежних одне від одного співрозмовників у правоохоронних органах. За інформацією джерел, брат судді Вовка намагався отримати хабар у розмірі 100 тисяч доларів.

Водночас екснардеп і член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко пише у себе в Telegram, що, за попередньою вресією, хабар нібито призначався для самого Вовка.

У будівлі Окружного адмінсуду Києва журналісти помітили співробітників Національного антикорупційного бюро, які проводили там слідчі та процесуальні дії.

Павло Вовк, який ігнорує повістки в суд у своїй кримінальній справі, підтвердив, що в ОАСК Національне антикорупційне бюро 6 квітня проводить обшуки.

“Я розумію, в це важко повірити, але … в ОАСК знову обшуки і знову НАБУ. Дві провалені кримінальні справи – одну навіть не довели до суду, другу погрожували передати до суду, але поки так і не спромоглися. Плюс маса провокацій, тисячі новин на лояльних ресурсах, погрози, порожні звинувачення. Загалом цього виявилося мало для того, щоб домогтися свого і захопити суд”, – пише Вовк.

“У підсумку вони прийшли до нас знову. Чекаємо новий потік піару і, звичайно ж, чергову фантастичну історію. Якщо минулого разу було “захоплення влади”, то цього разу має бути щось ще більш дивне. Кажуть, за законом жанру клоунади, кожен новий жарт має бути смішніший за попередній – інакше глядачі втомлюються і припиняють плескати”, – додав одіозний глава ОАСК

В НАБУ офіційно пітвердили викриття “близького родича” Вовка, який, за даними слідства, іще з одним адвокатом обіцяв владнати питання у позовній справі, та обшуки в ОАСК. Подробиці обіцяють згодом.