Україна та США тісно співпрацюватимуть під час підготовки зустрічі американського лідера Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним. Таку заяву раніше, під час візиту до Києва, зробив держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен.

Президент США на саміті пояснить Путіну, яку ціну РФ заплатить у разі агресії проти України. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив відомий політичний аналітик Андрій Піонтковський, зазначивши, що глава Росії “зазіхає на безпеку вільного світу”.

“Тобто мається на увазі, що Байден піде туди не як якийсь “рішала”, який повинен визначити параметри конфлікту між Росією та Україною, а як лідер Заходу і вільного світу, частиною якого є Україна”, – сказав політолог.

Він додав, що у США не дуже добре розуміють, що таке Мінські домовленості та саму їхню структуру, тож Україні варто розвивати координацію з цього питання. Піонтковський зазначив, що Кремль використовує угоди, аби шантажувати нашу державу.

“Змінюйте Конституцію, інакше ми будемо продовжувати стріляти на кордоні. Вони фактично відкритим текстом це говорять. Для Москви загибель військовослужбовців – це і є реалізація Мінських угод і механізм дискредитації української влади: ось ви обіцяли мир, а миру ви не можете досягти”, – підкреслив експерт.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив, що зустріч двох президентів може відбутися вже найближчими тижнями. За його словами, він рекомендував обрати місцем для діалогу Ісландію.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.