За даними недавнього опитування групи "Рейтинг", очільниця партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко як і раніше посідає перше місце в списку кандидатів на посаду глави держави. На другому місці – шоумен Володимир Зеленський, закриває трійку чинний президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на результати дослідження.

Варто зазначити, що Тимошенко лідирує в президентському рейтингу по всій Україні, крім 3 областей: Донецької, Луганської і Харківської. У них першу позицію посідає Юрій Бойко, якого висуває "Опозиційна платформа – За життя". При цьому в цілому по країні Бойко – четвертий з 9,6% голосів тих, хто визначився.

Друге місце в президентських перегонах посідає шоумен Володимир Зеленський з 13,4%. Його найбільше підтримують в Миколаївській, Полтавській та Київській областях.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Чинний президент Петро Порошенко – третій у рейтингу. За нього готові проголосувати 11,1%, а найбільше підтримують у Вінницькій і Рівненській областях та в Києві.

Завершає п'ятірку топ-кандидатів у президенти лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка найбільший відсоток підтримки в Тернопільській, Львівській та Хмельницькій областях. Загалом за нього готові віддати голоси 7,8% українців. 

Водночас, серед всіх жителів України 20,9% ще не визначилися, а 13,8% – не збираються брати участь у голосуванні.

Опитування проводилося з 16 листопада по 10 грудня 2018 року серед 40 тисяч повнолітніх жителів усіх областей, окрім окупованих територій.

Похибка на рівні кожної окремої області становить не більше 2,4%, на рівні України – не більше 0,5%.