Президент України Петро Порошенко заявив, що Рада національної безпеки і оборони розгляне санкції проти Росії за її агресію в Керченській протоці.

Таку заяву глава держави зробив під час термінового засідання РНБО в середу, 26 грудня. За його словами, в розширений список санкцій України потраплять депутати нелегітимної Державної думи РФ.

"Сьогодні до порядку денного РНБО внесено проект прийняття рішень про застосування санкцій України за незаконне проведення виборів на окупованій території нашої держави – на Донбасі, за агресію проти нашої держави в Чорному морі, біля Керченської протоки", – сказав він.

Порошенко також уточнив, що під санкції потраплять ті, хто атакував українські кораблі, ті, хто був причетний до незаконних судових процесів, затримань, ті, хто віддавав накази.

Глава держави зазначив, що мова йде про депутатів з фракцій "Єдина Росія" і "ЛДПР", а також підприємства-постачальники Збройних сил РФ.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Значна кількість депутатів Державної Думи, в тому числі від фракцій "Єдина Росія", "ЛДПР" також рішенням вводяться в санкційний список", – сказав президент.

Він також повідомив, що в цей список будуть внесені підприємства, які "тим чи іншим способом протидіють Україні, забезпечують військову складову поставок в збройні сили РФ".

"РНБО розгляне санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці і організацію фейкових "виборів" на окупованій частині Донбасу", – передав слова президента його прес-секретар Святослав Цеголко в Twitter.