Українські воїни продовжують ліквідовувати російських загарбників. На цей раз вдалося припинити дії «пачки» топ-окупантів з офіцерськими званнями. Часом під ліквідацію попадають ТАКІ шишки, що і до Шойгу з Герасимовим недалеко.

Як повідомив офіцер Збройних Сил України та військовий блогер Анатолій Штефан, вдалося підтвердити ліквідацію одного з окупантів вищого офіцерського складу та кількох росіян із нижчими рангами.

Серед осіб, які були «успішно демобілізовані», це підполковник Ткаченко Олександр, капітан Федоров Ігор, старший лейтенант Кабанович Вадим, лейтенант Шпачков Сергій, лейтенант Цвєтков Сергій.

Статистика може вразити. Загалом, з 24 лютого 2022 року в Україні було ліквідовано 3 079 російських офіцерів, із яких 800 мали звання майора та вище. Цю інформацію оприлюднили в спільному розслідуванні російських служб і видань.

Журналісти проаналізували дані з відкритих джерел і встановили імена 43 014 російських військовослужбовців, ліквідованих в Україні. У публікації зазначено, що реальні втрати рф значно перевищують зазначену кількість. Розслідувачі врахували лише ті втрати, які можна підтвердити. До них не включені бойовики з Луганської та Донецької областей.

 «Ми припускаємо, що наш список може містити щонайменше вдвічі менше імен загиблих, ніж насправді поховано в Росії. Такого висновку ми дійшли, систематично вивчаючи обстановку на кладовищах у 70 російських населених пунктах, — йдеться в матеріалі.

Серед ліквідованих російських офіцерів в Україні, 2 278 були військовими зі званням від лейтенанта до капітана

 «Їхня втрата, на думку експертів, веде до серйозної втрати тактичної злагодженості. Простими словами, підрозділи починають діяти по-різному, заважаючи один одному на полі бою та потрапляючи під дружній вогонь», — зазначають журналісти.