Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що може розповісти “багато дивовижних історій” про колишнього голову Дніпропетровщини олігарха Ігоря Коломойського і про його справи.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи інформацію про те, що телеканал Коломойського “1 + 1” шукає сім’ю, яка “страждає від довгої реконструкції” Нового моста в Дніпрі.

“Хтось викликає поговорити? Я готовий. Про все. Про все без винятку. Хто і де був у 2014 році (можна перевірити по перетину кордону). Чому в Дніпрі помер аеропорт і хто змушує нас платити за квитки до Києва по 15 тисяч гривень. Футбольний клуб “Дніпро” – наш сором і наша біль і як його знищили … Продовжувати? Чи ні? Не треба? А ще є “Укртатнафта”, Південний ГЗК та інші ситуації … Князь Темряви вирішив когось налякати? Ну-ну . Так його ніхто не боїться. Нас всіх може чекати час дивовижних історій. Якщо хлопчик Боря заговорить, системно і з документами за 15 років, то у когось може почати осипатися борода “, – пише Філатов.

При цьому мер Дніпра додав, що “на брехні, ненависті і порожнечі не побудуєш майбутнього”.

Раніше Коломойський зізнався в одному з інтерв’ю, що не бачить для себе ніякої вигоди в тому, що його колишній протеже Борис Філатов став мером Дніпра.

Раніше глава Дніпра Борис Філатов розповів, що вони з Коломойським “померли один для одного”. У свою чергу екс-глава Дніпропетровщини Ігор Коломойський стверджував, що у нього не було сварки і розриву відносин з колишніми соратниками – бізнесменом Геннадієм Корбаном і нинішнім мером Дніпра Борисом Філатовим.