Народний депутат з фракції Слуга народу, заступник голови парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Холодов під час засідання Ради переглядав на своєму смартфоні фото із зображенням оголених дівчат.

Знімки ню формату Холодов дивився під час листування в месенджері з екс-віце-спікером Ради Ігорем Калетником, повідомляє Телеграм-канал Hello Rada.

“Народний депутат з фракції Слуга народу Андрій Холодов, розглядає на засіданні Ради фото оголених дівчат. І це найшкідливіше, з того, про що він переписується з колишнім віце-спікером Ради, королем митниці Ігорем Калетником”, – пише канал.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Партії Слуга народу Олег Семінський у залі Верховної Ради вів інтимне листування з Катериною Демченко.

Відповідне відео ресурсу TK Media передав журналіст Олексій Липовецький.

У телефоні нардепа дівчина записана як “Черк Нат Сівер”.

Відзначається, що Демченко у своєму акаунті в Facebook вказала, що працює в компанії Тойота Центр Чернігів Сівер-Авто, яка вказана в декларації нардепа Семінського (Автомобільна компанія Сівер-Авто) і належить його дружині Бушай Тетяні. Крім того, Демченко є в списку помічників Семінського.

“Мур мур, цілувати тебе хочу, як минулого разу”, – пише Семінський.

“Мммм, закрила очі, згадуючи. Хочу тебе”, – отримує відповідь від “Черк Нат Сівер”.

На опублікованому відео відображено, що цей же контакт дзвонить нардепу в WhatsApp. Він скидає і передзвонює. Висвічується номер. За цим номером в Telegram знаходиться контакт Катерини Демченко – фото у неї в Facebook, в Telegram і в телефоні нардепа під ім’ям “Черк Нат Сівер” збігаються.

Серед іншого абоненти називають один одного “котиками”, обговорюють “вчорашнє”, а також обмінюються любовними смайлами і компліментами.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.