Попередньо встановлено, що чоловік виходив зі спортивного клубу та підійшов до свого автомобіля, коли у цей момент невідомі відкрили стрілянину.

У центральному районі Харкова біля одного зі спортивних клубів сталася стрілянина, внаслідок якої дістала поранення одна людина. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Як розповіли правоохоронці, близько 18:45 до них надійшла інформація про стрілянину в центральному районі міста. «Попередньо встановлено, що чоловік виходив зі спортивного клубу та підійшов до свого автомобіля, коли у цей момент невідомі відкрили стрілянину, поки з невстановленої зброї. Внаслідок події чоловік отримав поранення і буд доставлений до лікарні, де йому надають необхідну медичну допомогу», — розповіли у поліції. 

Правоохоронці додали, що під час стрілянини, за попередньою інформацією, охорона пораненого здійснила кілька пострілів у повітря. 

«Крім того, невідомо чия саме куля, зараз це встановлюється, попала у автомобіль Chevrolet, який у той момент зупинився перед світлофором. На щастя, ніхто не постраждав», — уточнили у поліції. 

Наразі вирішується питання щодо кваліфікації події, та проводяться заходи з пошуку та затримки осіб, причетних до цієї події.