Через виявлення підозрілої валізи правоохоронці перекрили рух автотранспорту та перекрили для пішоходів площу Свободи, а також евакуювали людей з Палацу дитячої та юнацької творчості.
1434474512-2412
У Харкові перекрили площу Свободи через підозрілу валізу / Фото УНІАН
У Харкові в залишеній на площі Свободи сумці знаходився муляж вибухового пристрою.

За відомостями міліції, підозрілий предмет знищили на площі Свободи "шляхом направленого удару гідродінамічного руйнувача".

"Під час обстеження підозрілого предмету фахівцями-вибухотехніками було прийнято рішення про його знищення шляхом направленого удару гідродінамічного руйнувача. За попередніми даними, в сумці знаходився муляж вибухового пристрою", – йдеться в повідомленні.


За попередніми даними, в сумці знаходився муляж вибухового пристрою
Рештки підозрілого предмету вилучені та будуть направлені на експертизу для встановлення його походження. Рух транспорту на площі Свободи частково відновлений, також відкрилася для обслуговування пасажирів станція метрополітену «Університет».

1434474653-8552

Інформація про наявність підозрілої сумки поблизу станції метро «Університет» на площі Свободи надійшла до оператора «102» близько 15:20 від невідомого чоловіка. Місце, вказане в повідомленні, було оціплене працівниками міліції для забезпечення безпеки громадян та перевірки отриманих даних.

1434474713-6919
Правоохоронці перекрили площу Свободи по периметру до постаменту пам'ятника Леніну / Фото УНІАН
Спочатку правоохоронці частково перекрили площу Свободи. Однак після огляду валізи вибухотехніком у спеціальному захисному костюмі правоохоронці перекрили площу Свободи по периметру до постаменту пам'ятника Леніну.

Також була здійснена евакуація людей з Палацу дитячої та юнацької творчості.

«Є сумка, є незрозумілі проводи, є батарейки. Експерти ще вивчають, будуть розбиратися», – сказав начальник харківського міського управління міліції Андрій Крищенко

 

1434474768-2236

Джерело: Корупція.Інфо