Коронавірус виявили у дружини сина Геннадія Кернеса – Данила Привалова.

Про це Юлія Привалова повідомила своїм підписникам в Instagram.

«Багато хто з вас дякують мені за мою чесність, чесність по відношенню до вас, підписникам, за мою натуральність, природність. За те, що я відкрито заявляю про свої позиції. Теж ціную цю якість не тільки в собі, а й в інших людях… Так ось, у мене коронавірус», – розповіла вона в Stories.

Юлія Привалова не уточнила, чи хворіє на коронавірус її чоловік Данило Привалов та їхня дочка Олександра. Вона додала, що лікується гомеопатією під наглядом лікаря і чекає негативного результату тесту незабаром.

Юлія Привалова – засновник бренду здорового харчування. Сім’я сина Кернеса живе в Києві.

Як писав KHARKIV Today, з 10 вересня Геннадій Кернес офіційно перебуває на лікарняному. 15 вересня він підтвердив, що хворий коронавірусом, на його тлі у нього розвинулася двостороння пневмонія. В цей час харківський міський голова вже знаходився в міській багатопрофільній лікарні №17. Там щодня проходили медичні консиліуми, питання про транспортування Геннадія Кернеса вирішувалося на найвищому рівні.

Увечері, 16 вересня, Геннадій Кернес полетів до Німеччини, зараз він проходить обстеження в берлінській клініці “Шаріте”. Оплачує переліт і лікування, за словами представників мерії, він сам. Кернес погодився поїхати на лікування за кордон під тиском рідних. У поїздці його супроводжує син — Родіон Гайсинський, він повідомив, що харківський міський голова поривається на роботу.

У ніч на 17 вересня Кернеса привезли на лікування до німецької клініки «Шаріте» в Берліні. Як повідомив бізнесмен і друг мера Харкова Павло Фукс, стан Кернеса важкий.