189385

У Солом'янському районі Києва міліціонери виявили жінку, яка розносила по квартирах громадян пакети з набором солодощів. За наданою правоохоронцям інформацією, агітатор представляла інтереси однієї з політичних партій, яка балотується в органи місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в місті Києві, передає Корупція.Інфо.

"Роздаючи киянам продукти харчування і дорогі квитки на концерт, агітатор намагалася схилити виборців на бік політичної партії, яку представляла", – йдеться в повідомленні.

На місце події прибули керівники районного управління міліції, патрулі поліцейських і слідчо-оперативна група.

"Міліціонери встановили також осіб, яким представники політичної партії безкоштовно роздавали конверти з квитками на концерт музичної групи (вартість кожного квитка – 300 гривень). Це була "подяка" виборцям за їхній голос у день громадянського волевиявлення", – йдеться в повідомленні.

"Співробітники районного управління вилучили квитки і п'ять пакетів із "солодким підкупом". Опитали учасників і свідків події. Зараз ми проводимо заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до протиправних діянь", – зазначив Віталій Горбачук, тимчасовий виконувач обов'язків начальника Солом'янського РУ ГУМВС України в місті Києві.

Слідчі відкрили три кримінальні провадження за ч. 2 ст. 160 ("Порушення законодавства про референдум") Кримінального кодексу України. Ведеться слідство, встановлюють всі обставини кримінального правопорушення.