ын

Правоохоронці затримали співробітницю Київського СІЗО і трьох цивільних осіб під час збуту наркотичного засобу – метамфетаміну.

Крім того, з'ясувалося, що жінка за грошову винагороду надавала послуги інтимного характеру в елітному масажному салоні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"Слідчим управлінням прокуратури міста Києва спільно з оперативними співробітниками СБ України в рамках розслідування кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 302, ч. 2 ст. 307 КК України, затримано співробітницю Київського слідчого ізолятора і трьох цивільних осіб під час повторного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу – метамфетаміну", – йдеться в повідомленні.

Крім того, в ході розслідування встановлено, що працівниця СІЗО за грошову винагороду надавала послуги інтимного характеру в елітному масажному салоні. Під час надання таких послуг дівчина збувала наркотичні речовини своїм клієнтам.

Організатори місця розпусти встановлюються.

В даний час проводяться невідкладні слідчі дії, за результатами яких всім причетним особам буде повідомлено про підозру у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень.