Волонтери БФ "Стіна Народної пам'яті" у ході власного розслідування викрили у місті Києві громадську організацію антиукраїнського спрямування "Громадська Солідарність "БРАТТЯ", відому раніше як “Дарницька Громадська Варта”, що займаються рейдерством, та поширенням антиукраїнських ідей, – передає Корупція Інфо

Популярне: Особливості майбутньої реформи освіти в Україні! Від нововведень голова обертом! Ви маєте дізнатись про ЦЕ першими!

 

Повідомляється, що старі формування “тітушок” під виглядом цієї “охоронної структури” нападали на столичні ринки та зносили МАФи. Керівники цього озброєного формування прислужували владі ще за часів Януковича, і продовжують користуватися підтримкою чиновників-корупціонерів і зараз.  Приміром, розгромом “радіо-ринку” по вул. Ревуцького 40 займалася саме  “Дарницька Громадська Варта”. Після погрому постраждалі називали замовників і виконавців цього нападу, однак, документального доказу цьому не було. Тепер у небайдужих громадян з’явилися документи, які підтвердили факт найму “двірників” керівництвом радіо-ринку, чим підтвердили факт співпраці з “Дарницькою Громадською Вартою“.Сьогодні ГО "Громадська Солідарність "БРАТТЯ", вони ж “Дарницька Громадська Варта”, відкрито виступають проти Незалежної України та послідовно відстоюють ідею відродження Радянського Союзу. Як повідомили волонтери БФ "Стіна Народної пам'яті", угрупування веде підривну, антиукраїнську діяльність, закликаючикиян до зміни державного устрою і виступає проти Незалежної України.

Повідомляється, що  керівником організації є Сухарський Олександр Вікторович, а серед членів організації виявлено Василишина Романа Нікандровича, який займає посаду радника організації та її ідеолога. Волонтери БФ "Стіна народної пам'яті" встановили, що саме Роман Василишин є прихильником ідей відродження  Радянського Союзу та знищення України, як Незалежної держави, про що свідчать його чисельні інтерв’ю на каналах, що належать терористичним угрупуванням ДНР та ЛНР. Повідомляється, що протягом тривалого часу Василишин веде підривну, антидержавну діяльність, закликаючи до зміни державного устрою та кордонів України. Роману Василишину належить інформаційний сайт "Контрольный Выстрел", на якому можна зустріти комуністичну символіку та численні пропагандистські, антиукраїнські матеріали. Серед іншого – інтерв’ю та матеріали російського терориста Ігоря Стрілкова (Гіркіна). На каналі "Death to fascists", де розміщенні інтерв’ю та посилання на сторінки та сайт даної особи, також розміщено посилання на карту блокпостів Збройних Сил України та підрозділів Національної Гвардії.

Однак, попри численні факти антиукраїнської пропаганди СБУ та правоохоронні органи досі  не перевірили дану організацію, що лише сприяє її підривній, антиукраїнській діяльності та  становить велику загрозу для киян.

Роман Федчук