вибори

У Краматорську затягується підрахунок голосів

У Краматорську ніяк не підрахували, хто ж став мером – Андрій Панков або Максим Єфімов.

 Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на "Новости Донбасса".

Голова дільничної комісії Олена Крамская, як і її колеги в подиві – в міській виборчій комісії їм постановили перерахувати голоси.

"Вони проголосували і вирішили. Ніяких підстав, пояснень – взагалі нічого, просто протокол – на повторне. Перераховувати доведеться все заново, цим займуться представники ТВК при нашій присутності. Коли це буде відбуватися невідомо", – пояснила Крамская.

"Спостерігачі нарахували щонайменше три випадки невмотивованої відмови у прийомі протоколів. Про це розповів представник Громадянської мережі ОПОРА Олександр Подолян", – йдеться у повідомленні.

"Комісія приносить свої бюлетені на перевірку. Абсолютно ніяких претензій не виникає ні до протоколу, ні до оформлення документів, ні до упаковці, ставитися питання на голосування про прийом документів.

5 голосують "за", "проти" не голосує ніхто, 11 утримуються. Рішення не приймається. Наступним питанням ставиться на голосування напрямок комісії на повторний підрахунок голосів. Тут вже 11 – "за", 5 – "проти". Представники ДВК стоять просять дати їм протокольне рішення – на якому власне підставі такі речі відбуваються, але поки безуспішно", – зазначив спостерігач.

Міська виборча комісія оголосила перерву до вівторка, а постанову про перерахунок голосів вручили вже 19-ти дільничним комісіям.

Як зазначається у повідомленні,  за інформацією українського центру громадських даних, Панков випереджає Єфімова на кілька відсотків, а офіційних даних поки немає.

"ТВК почала свідомо затягувати результати підрахунку голосів, а потім і зовсім прийняв рішення про перерахунок голосів на 20 дільницях. За даними протоколів з мокрими печатками на цих ділянках Панков переміг Єфімова з розривом у 2 501 голос", – заявив глава "Опозиційного блоку" в Донецькій області Олексій Білий.