лнр

В самопроголошеній «ЛНР», від сьогодні, 5 травня, вступив в дію «закон» про введення воєнного стану.  

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає Корупція.інфо. 

Законом передбачено, що агресією проти ЛНР визнається застосування збройної сили іноземною державою (групою держав) проти суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності Луганської Народної Республіки або яким-небудь іншим чином, несумісним із Статутом ООН. 

Введення воєнного стану обмежить і без того «великі» права громадян, та ще й покладе на них якісь «додаткові обов'язки».

«Даним законом встановлено, що «у період дії воєнного стану можуть в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення оборони країни і безпеки держави, обмежуватися права і свободи громадян, діяльність підприємств, установ, організацій, права їх посадових осіб. На підприємства, установи та організації, їх посадових осіб, громадян можуть покладатися додаткові обов'язки», – зазначено в документі.

Раніше повідомлялося, що на місцевих жителів «ЛНР» чекає «хитра» система заміни паспортів. Повного обміну паспортів не буде, їх видаватимуть тим, хто загубив свій документи або зараз знаходиться на території «ЛНР» без документів, але хоче стати громадянином республіки.