Сьогодні,  представники Львівської міської ради показали журналістам земельну ділянку, яку було виділено під будівництво багатоповерхового житлового будинку для учасників АТО.

Як зазначив начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергій Коровайник, на цій ділянці попередньо запроектовано будинок на 400 квартир. Тут уже розпочали підготовчі роботи з розчищення території від чагарників.

«Станом на сьогодні у Львові зареєстровано понад 1200 звернень від учасників АТО про виділення їм земельних ділянок під житлове будівництво. Втім місто не має такої великої кількості землі. Тому було ухвалено рішення виділити земельну ділянку під будівництво 9-поверхового будинку, яку тепер працівники ЛКП приводять у більш-менш нормальний вигляд», – сказав чиновник.

На його думку, північний район Львова є доволі перспективним, адже саме тут є низка вільних земельних ділянок, які вже цього року буде виставлено на аукціон.

«Цей район неподалік центру міста, і ми певні, що найближчим часом він розвиватиметься. Тут є низка вільних земельних ділянок, які буде виставлено на аукціон уже наприкінці літа», – запевнив Сергій Коровайник.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA