maketrekl2-02

Сьогодні, 26 травня, на «Арені Львів» розпочав роботу IV Lviv Media Forum. Протягом трьох днів Львів прийматиме найбільшу професійну медійну подію в Україні.

У цьогорічному Форумі беруть участь понад 700 осіб, повідомляє Корупція.Інфо.

Темою цьогорічного форуму стала «Пояснюючи світ через медіа». На події виступить 71 спікер із США, Данії, Німеччини, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Швеції, Росії, Нідерландів та України. У межах форуму відбудуться 7 доповідей, 6 панельних дискусій та 15 майстер-класів.

Учасників та організаторів форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Він зазначив, що в Україні формується хороша традиція – приїжджати у травні до Львова саме для того, щоби відвідати Lviv Media Forum.Як заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, представництво ЄС вже втретє задіяне у цій події. Томбінські подякував журналістам та наголосив, що без медіа не можна будувати демократії. 

«ЄС робить великий внесок до сучасного медіапейзажу України, до відкриття власників і бенефіціарів медіа. Це необхідно і для вас, і для нас. Бо ви – ті, хто допомагає міжнародній спільноті зрозуміти, що відбувається в Україні. Ми намагаємось боронити журналістів, коли бачимо якісь інституційні загрози, щоб праця могла бути виконана без загрози для вас», – зазначив Ян Томбінські.

У другий день Львівського медіафоруму відбудеться щорічне вручення Премії імені Олександра Кривенка та традиційна Лекція Свободи. Цьогоріч її прочитає Святослав Вакарчук.

IV Lviv Media Forum відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, міжнародного проекту «MYMEDIA», Національного Фонду на підтримку Демократії (NED), Посольства США в Україні, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Посольства Великої Британії в Україні, проекту «У-МЕДІА» міжнародної громадської організації «Інтерньюз Нетворк». Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.‡агрузка...