вишиванка

У третій четвер травня, який цього року припадає на 21 число, українці відзначатимуть День вишиванки. Цього дня вдягнути вишиту сорочку закликають усіх, кому небайдужа доля України. Адже День вишиванки – свято національної єдності, повідомили організатори Дивись Інфо, передає Корупція.інфо.

Мета всеукраїнської акції «День вишиванки» – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

У рамках заходу також презентують всеукраїнську акцію «Подаруй вишиванку захиснику ». Як оберіг вишитісорочки волонтери передадуть на Схід, аби підняти бойовий і моральний дух бійцям АТО.

За тиждень до заходу в середу, 13 травня, об 11.00 у львівському прес-клубі, що за адресою пр. Шевченка, 11, відбудеться прес-конференція до Дня вишиванки.

Участь у ній візьмуть організатори свята: журналіст і письменниця Леся Воронюк-Волошина, військовослужбовець, автор проекту «Музика воїнів» та автор слів пісні «Укроп» Олександр Ткачук.

Також оргкомітет свята офіційно звертається до Президента України Петра Порошенка видати указ про відзначення Дня вишиванки на державному рівні у третій четвер травня.