вишиванка

У третій четвер травня, який цього року припадає на 21 число, українці відзначатимуть День вишиванки. Цього дня вдягнути вишиту сорочку закликають усіх, кому небайдужа доля України. Адже День вишиванки – свято національної єдності, повідомили організатори Дивись Інфо, передає Корупція.інфо.

Мета всеукраїнської акції «День вишиванки» – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.У рамках заходу також презентують всеукраїнську акцію «Подаруй вишиванку захиснику ». Як оберіг вишитісорочки волонтери передадуть на Схід, аби підняти бойовий і моральний дух бійцям АТО.

За тиждень до заходу в середу, 13 травня, об 11.00 у львівському прес-клубі, що за адресою пр. Шевченка, 11, відбудеться прес-конференція до Дня вишиванки.

Участь у ній візьмуть організатори свята: журналіст і письменниця Леся Воронюк-Волошина, військовослужбовець, автор проекту «Музика воїнів» та автор слів пісні «Укроп» Олександр Ткачук.

Також оргкомітет свята офіційно звертається до Президента України Петра Порошенка видати указ про відзначення Дня вишиванки на державному рівні у третій четвер травня.