im578x383-937087ee8ffa7f128f72e0192d055e0b281f4e6f

Оперативники Головного управління ДФС у Львівській області ліквідували у Львові діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги реальним підприємствам з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Про це ІА Корупція Інфо інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Як повідомляється, протиправну схему організували 38-річний львів’янин та 47-річний уродженець Росії, які здійснювали керівництво конвертаційним центром, взаємодіяли з клієнтами, розподіляли отриманий прибуток. Окрім бухгалтерів та кур’єрів, фінансові махінатори залучили вісім підставних осіб.Встановлено, що упродовж вересня 2014 – березня 2015 років загальний обіг «проконвертованих» коштів становив понад 50 мільйонів гривень.

У результаті обшуків слідчо-оперативна група виявила та вилучила документи, що свідчать про вчинений злочин, комп’ютерну техніку, флеш-носії, бланки та печатки фіктивних фірм.

«З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств та підставних осіб накладено арешти на суму 280 тисяч гривень. Стосовно учасників конвертаційного центру триває досудове слідство», – зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Віктор Лилик.