У замаху на нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та в убивстві добровольця АТО Аміни Окуєвої немає російського сліду.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тепер, здавалося, померла сама смерть”: Відомий історик проникливо написав про Голодомор

"І у мене була зустріч з однією людиною, яка підтвердила, що до останніх подій наш "старший брат" жодного відношення не має", – наголосив він.

За словами Туки, Окуєва не була метою кілерів, а замах вони здійснювали на її чоловіка Адама Осмаєва.

"Справа в тому, що до цього було скоєно замах на її чоловіка. Замах, який був невдалим. У мене таке враження, що цього разу замах також було направлено на Адама Осмаєва, а не на Аміну. ​​Але загинула саме вона, а не об'єкт замаху. Тобто це невдала спроба. Також, якщо аналізувати вибух біля "Еспрессо", там теж бачимо невдалу спробу. За умови, звичайно, що об'єктом був Мосійчук. У такому випадку це просто бракороби-дилетанти робили. Про який професійний рівень може тут взагалі йти мова?" – пояснив свою позицію заступник міністра.

При цьому він додав, що зараз є 150 куди більш простих способів знищити Мосійчука, ніж бомба посеред Києва.

"Це стосується ліквідації будь-якої людини, не тільки його, а й мене, наприклад. Для фахівців це – не проблема", – зазначив Тука.