Український журналіст Юрій Романенко заявив, що представники влади і чиновники Міністерства охорони здоров’я повинні були вакцинуватися від COVID-19 в прямому ефірі, як це роблять президенти чи міністри в інших державах.

Зокрема, препаратом індійського виробництва CoviShield (AstraZeneca), яким нині в країні роблять щеплення медикам і військовослужбовцям. Думкою він поділився у своєму відеоблозі на YouTube.

“Якщо вже ви привезли цю індійську вакцину в Україну, то і вакцинуйтеся нею в прямому ефірі. Ось пан Степанов (Максим, глава МОЗ. – Ред.), пан Ляшко (Віктор, заступник міністра охорони здоров’я, головний санлікар. – Ред.) і всі інші добродії, які розповідають, яка це чудова вакцина”, – зазначив він.

Романенко підкреслив, що щеплення чиновники повинні зробити з тих доз препарату, які на сьогодні розвезено в регіони. За його словами, особливо приклад українцям повинні показати ті представники влади, які не хворіли на коронавірус.

“Як ми знаємо, міністр Степанов хворів на COVID-19, а головний санітарний лікар Ляшко ні. Ось і було б чудово, якби він у прямому ефірі уколовся індійською вакциною”, – заявив Романенко.

Також додав, що було б непогано, якби цим же препаратом щеплення зробили і представники Crown Agency, через яку CoviShield закуповувала Україна.

“Нехай колються всі!.. У Європі багато лідерів на камеру вакцинувалися, щоб переконати населення у правильності політики. У Сербії прем’єр, спікер і президент вакцинувалися трьома різними вакцинами під камерами. Тому я вважаю, що потрібно своїм прикладом надихати народ і на практиці перевіряти, наскільки правильно витрачені бюджетні кошти. Це і є відповідальна політика”, – підсумував Романенко.

Варто зазначити, що від початку кампанії вакцинації проти коронавірусу в Україні щеплення отримала 3 141 людина. Кожній з них ввели по 1 дозі препарату.

За минулу добу, 27 лютого, щеплення отримало 90 людей. Найбільше громадян вакцинувалося у Донецькій області.

Вакцинація проти COVID-19 в регіонах України за минулу добу:

  • 50 щеплень отримали мешканці Донецької області,
  • 20 щеплень людей вакцинувалося у Луганській області,
  • Ще 20 громадян отримали щеплення у Херсонській облаті.

Натомість за весь період вакцинальної кампанії в Україні лідером є Черкаська область. Загалом там вакцинувалося вже 270 людей.

Нагадаємо, що нині в країні проходить перший етап вакцинації проти коронавірусу. В першу чергу вакцинують медиків, які працюють з хворими на коронавірус.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.