У Вінниці мало не зірвали другий тур

У міськвиборчкомі говорили про навмисне зривання виборчого процесу, однак все обійшлось лише зривом графіку

Учасниця другого туру виборів Вінницького міського голови Людмила Щербаківська мало не "завалила" подання кандидатів до складу дільничних виборчих комісій.

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на міський виборчком, передає Корупція Інфо

Представники кандидатки на посаду Вінницького міського голови від ВО "Батьківщина" Людмили Щербаківської із запізненням у дві доби зареєстували подання на формування ДВК. Ці документи учасники другого туру мерських перегонів мали зареєструвати в міськвиборчкомі до 12 години ночі 6-го листопада. Мало того, що штаб Щербаківської приніс подання у міськвиборчком в останній, визначений законодавством день, о 23.57, так ще й наробив в документах цілу купу помилок.

Замість 1227 людей, які були вказані в поданні, по факту міський виборчком отримав лише 848 кандидатів. Натомість 46 заяв було від людей, про яких в поданні, взагалі, не було мови. Про кількох людей не було необхідних даних, ще кілька осіб пропонували одразу до кількох комісій. Більше того, до складу ДВК пропонувались люди, які не досягли 18-річного віку та проживають за межами міста.

Представник кандидатки Щербаківської Михайло Чорний, пояснив таку халатність тим, що ввечері 6-го листопада, в офісі партії зникло світло і на комп'ютері не збереглась інформація про кандидатів на члени ДВК. Він попросив міськвиборчком дати час на доопрацювання подання.

Зрештою, комісія прийняла рішення надати представникам Людмили Щербаківської час, аби виправити усі технічні помилки та неточності у поданні, внесеному 6-го листопада.

Сьогодні, 8 листопада, із запізненням у 15 хвилин представники Щербаківської принесли необхідні документи. За словами голови міськвиборчкому Дмитра Шевчука, з другої спроби представникам кандидатки вдалось зробити подання, яке за виключення незначних неточностей, відповідає законодавчим нормам.

Відтак, хоча й з дводенним відхиленням від графіку, та виборчий процес у Вінниці триває.