Сьогодні, 26 вересня, на головній площі Харкова 800 патрульних поліцейських склали присягу. Ввечері вони вийдуть на своє перше патрулювання.

Про це повідомляє прес-служба МВС України, передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, у церемонії взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, його перший заступник Ека Згуладзе та керівництво Головного управління МВС України в Харківській області та органів місцевої влади. Начальник патрульної поліції міста Харкова Євген Мельник зачитав текст присяги.

Яценюк відзначив, що реформа поліції є персональною заслугою глави МВС України Арсена Авакова та його першого заступника Еки Згуладзе. Він також додав, що нові харківські патрульні прийшли, аби відродити довіру народу до поліції.

"Кожен з них раніше займалися різними справами, але зробили свій вибір – захищати Батьківщину і своїх громадян, щоб харків'яни спокійно ходили вулицями міста", – зазначив прем'єр-міністр.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, патрульна поліція дуже важлива для тієї держави, де триває творення. "Я розглядаю харківську поліцію, як крок до цього. Без харків'ян не буде змін. Нам потрібна ваша підтримка. Я впевнений, що в Харкові буде найкраща патрульна поліція", – наголосив глава МВС.

Вже сьогодні о 22-й годині нові поліцейські вийдуть на патрулювання Харкова.