деп

Депутат намагався отримати суму за підробленими документами

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на DW.

Швейцарська поліція затримала в Цюріху депутата Європарламенту Мирослава Рансдорфа, який є членом чеської компартії. Разом з Рансдорфом затримані троє громадян Словаччини, передає.

Повідомляється, що він намагався зняти в одному з банків 350 млн євро за фальшивими документами. Відповідні повідомлення в суботу, 5 грудня, підтвердив міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованец.

"Швейцарська влада поінформувала нашого посла про те, що пан Рансдорф був випущений з-під варти, так що, я думаю, зараз він, можливо, знаходиться на шляху додому", – повідомила представник МЗС Чехії.

Голова чеської комуністичної партії Войтех Філіп зажадав пояснень від Рансдорфа, від якого досі не було жодних коментарів. Філіп припустив, що інцидент може бути пов'язаний з пошуком власників так званих "сплячих" рахунків у швейцарських банках, які були відкриті заможними євреями під час нацистської диктатури.

Милослав Рансдорф – один з депутатів Європарламенту, який вважає винними у ситуації в Україні не Росію, а США. Влітку депутат приїжджав до анексованого Криму, незважаючи на неприйняття анексії Євросоюзом.