яд

Заради збереження своєї влади Володимир Путін і його оточення можуть оголосити в РФ воєнний стан і навіть застосувати ядерну зброю.

Про це пише в статті для "Апострофа" російський фінансист і блогер Слава Рабинович, передає Корупція Інфо

"При тому, що відбувається і відбуватиметься з економікою і фінансами в Росії в 2016 році, я даю 50-відсоткову ймовірність того, що вибори в Росії будуть скасовані через введення воєнного стану. При вбивання економіки Росії в" Бетонну Стіну ", парламентські і президентські так звані "вибори" можуть бути дуже небезпечними підприємствами для Путіна і його ОПГ, навіть якщо вони пишуться в лапках і повністю контролюються президентською адміністрацією і "чарівником" Чуровим (главою ЦВК РФ, – ред.). А раптом – бунт, і не такий, як у 2011 році, а реальний і масовий? Для введення воєнного стану Путін і Патрушев шукають, де б "нарватися". Пошукали в Сирії, тепер шукають в Туреччині. Можуть ще де-небудь. Поки що, розгорнувши ядерний шантаж ще в 2014 році, вони ніби говорили: "Не здумайте робити у нас" кольорову "революцію, ми адже божевільні, ми можемо і стрельнути, і буде вам радіоактивний попіл на місці ваших магазинів PoloRalphLauren і Apple", – вважає він.

На думку Рабиновича, "небезпека в тому, що вони (влада РФ, – ред.) – Реально божевільні, і почали навіть для себе не виключати можливості хоча б обмеженої ядерної війни. Застосування тактичної ядерної зброї. Мета – налякати весь світ," щоб більше не сунулися ", і щоб ввести військовий стан у Росії та скасувати вибори".

"Світ просто недооцінює всю жахливу небезпеку ситуації. Світ має справу з диктаторським терористичним мафіозним режимом, котрі володіють ядерною зброєю." Сім'я "Єльцина добровільно передала це ядерна зброя цим бандитам в 1999 році. Через 16 років злочинно захопленої влади це ОЗУ готова це ядерна зброя застосувати , з одного метою: не віддати свою владу, не зупиняючись абсолютно ні перед чим. Останні два роки тому підтвердження. Ви все ще сумніваєтеся? " – додав він.