яник

Екс-президент Віктор Янукович та інші політики-втікачі з України в Росії живуть не розкішно, а наближені до Кремля люди потроху відбирають у них гроші.

Про це пише в статті для "Апострофа" депутат Верховної ради Віталій Чепінога, передає Корупція Інфо"За моїми даними, наші політичні" втікачі "в Росії, включаючи екс-гаранта, відчувають себе" не так щоб ". Не« жебракують ", але й не" розкіш "… На перигорский трюфеля і бретонські устриці коштів, ймовірно, вистачає, але не більше того. Драйву немає ", – розповів він.

За словами нардепа, "брати-слов'яни", наближені до Кремля, "наших" там тихо пресують і акуратно відбирають вкрадені раніше в Україні гроші і активи ".

"Недарма ж, наприклад, колишній головний" фіскал "Клименко хоче повернутися в Україну, знімає про себе смішні і тупі рекламні ролики, а колишній заступник глави АП Андрій Портнов досить успішно судиться з українською владою. Вони б хотіли повернутися. Тому що вигнання – це вигнання, і нічого комфортного в ньому немає ", – додав Чепінога.‡агрузка...