Співробітниками управління протидії злочинам у сфері економіки ГУМВС України в Запорізькій області викрито протизаконну діяльність одного зі співробітників органів внутрішніх справ. Колишній працівник ДАІ, який останнім часом обіймав посаду в училищі професійної підготовки, раніше організував злочинну схему отримання неправомірної вигоди, повідомляється на сайті МВС, передає Корупція.Інфо.

"Цей "перевертень", працюючи в ДАІ, протягом 2012 – 2014 рр. налагодив схему оформлення та постановки на облік нерозмитнених автомобілів. На кожний транспортний засіб за 800-1200 доларів США виготовлялися відповідних документів з явно недостовірними відомостями. Перейшовши з ДАІ в іншу структуру, зловмисник не залишив прибуткового "бізнесу", – сказано в повідомленні.

Так, у жовтні-листопаді поточного року співробітниками управління протидії злочинам у сфері економіки ГУМВС України в Запорізькій області було задокументовано два факти отримання згаданим вартовим неправомірної вигоди. Гроші вимагались і були отримані в одному випадку за оформлення фальсифікованого технічного паспорта, в іншому – за видачу посвідчення громадянці, яка не проходила водійських курсів і не здавала відповідних іспитів.

Зловмисник був узятий на місці злочину 4 листопада одразу після отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США. В цілому ж фальсифікований техпаспорт обійшовся прохачеві у 800 доларів.

Під час проведення санкціонованих обшуків міліціонерами і слідчими обласної прокуратури виявлено та вилучено грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.

Триває кримінальне провадження, розпочате за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою). Вирішується питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Досудове розслідування проводить прокуратура Запорізької області.