суд суддя

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, після того, як усі судді відмовилися вести справу з обвинувачення у хабарництві начальника відділу дільничних інспекторів Якимівського райвідділу міліції, голова райсуду Олена Ковальчук звернулася до апелляційного суду Запорізької області з поданням. У документі голова суду клопотала про направлення кримінального провадження відносно хабарника до іншого суду Запорізької області.

Зважаючи на те, що усі якимівські судді виявилися неспроможними через непереборні обставини розглядати кримінальну справу, апелляційний суд області задовольнив подання голови Якимівського райсуду.

Кримінальне провадження за обвинуваченням міліціянта у хабарництві направлено до Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.

 2 червня цього року слідчі прокуратури та оперативники УСБУ затримали офіцера Якимівського райвідділу міліції після того, як він у власному автомобілі одержав від місцевого жителя неправомірну вигоду в розмірі 7 тисяч гривень та 100 доларів США.
Встановлено, що ці кошти міліціонер отримав за приховування того факту, що у домоволодінні громадянина виявлено кущі конопель та за непритягнення власника зілля до кримінальної відповідальності.

Капітану міліції було повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч.3 ст.368 КК України). Простіше кажучи, хабарництві.
Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя задовольнив клопотання прокуратури Запорізької області та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою начальнику відділу дільничних інспекторів райвідділу міліції. Суд також надав можливість внести заставу в розмірі майже 200 тисяч гривень, що родичі міліціонера й зробили.

Нагадаємо, що спочатку троє суддів відмовилися судити чоловіка своєї знайомої, а потім, у вересні цього року, до них додалися ще троє суддів.