Члени партії Петра Порошенко «Європейська Солідарність» влаштували театральну виставу в кулуарах Верховної Ради.

У четвер, 29 серпня, пройшло перше засідання Верховної Ради IX скликання. 424 народних обранця принесли урочисту присягу та отримали мандати.

До порядку денного першого засідання було включено 27 пунктів, зокрема організаційного та кадрового характеру. Нардепи затвердили новий склад Кабінету міністрів України, а також призначили нового генерального прокурора та прийняли низку законів. Не обійшлось без перепалки Порошенком та Шуфричем.

На своїй сторінці у Facebook блогер і народний депутат від партії «Слуга Народу» показав, яке шоу влаштувала партія Петра Порошенка «Європейська Солідарність».

«Кожні п’ять хвилин, іноді частіше, лунає крик фракції ЄС, а іноді й особисто Петра Олексійовича про те, що Шуфрич, виплодок пекла. Ну натуральний монстр, який приведе нас всіх до чогось жахливого швидше, ніж будь-хто інший. А от коли журналісти відвертаються, ставлення фракції ЄС до Нестора теплішає на очах. Виходить, що Європейська Солідарність якби бреше нам, а?», – написав Бужанський.

Він додав колаж з двох фото, на першому знімку члени партії ЄС посміхаються і спілкуються з Шуфричем. На другому – Петро Порошенко, спілкується з журналістами, скоріше за все жаліючись на Шуфрича.

Користувачі мережі також не залишилися осторонь, а почали активно коментувати цей пост. Більшість коментаторів навіть не висловили сумніви в тому, що члени партії ЄС брешуть.

Нагадаємо, під час зняття з посади керівника ГПУ Юрія Луценка і призначення генпрокурором Руслана Рябошапки у Верховній Раді України сталася перепалка між народними депутатами Нестором Шуфричем (ОПЗЖ) і Петром Порошенком (“Європейська солідарність”).

Представник “Опоплатформи” у своєму виступі заявив, що силові структури на чолі з новими керівниками мають притягнути до відповідальності осіб, які “прикривалися словом “війна” і мародерствували серед військових”.

Згодом один із депутатів від “Слуги народу” Максим Бужанський адресував кандидату на посаду генпрокурора запитання про те, чи готовий він давати хід справам, у яких фігурує прізвище експрезидента Петра Порошенка. Невдовзі слово взяв сам Порошенко. Він привітав усіх із новою Верховною Радою 9-го скликання та висловив побажання, щоби “голослівні бездоказові звинувачення” з фейкових пропагандистських ресурсів не повторювалися в сесійній залі.

Лідер “Євросолідарності” висловив переконання, що правоохоронці мають усі можливості для проведення неупереджених розслідувань. В мережі ж в свою чергу зазначили, що впевнені, що Рябошапка, доведе всі кримінальні справи до кінця, будь то екс президент чи хтось інший.