За допомогою комп'ютерної графіки фахівцям вдалося відтворити момент вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова у Москві передає ІА Корупція Інфо з посиланням на  «Пресу України».

Зазначається, що наразі російські слідчі аналізують кадри із камери відеоспостереження, яка була встановлена на Великому Москворецькому мосту і працювала цілодобово. Зокрема, саме ця відеокамера зафіксувала момент вбивства російського політика. Однак, зауважується, що запис дуже низької якості, оскільки зроблений з далекої відстані.

Водночас підкреслюється, що, зважаючи на те, що вдалося все-таки розглянути, події могли розвиватися приблизно так. О  23.30 дві людини, ймовірно Борис Нємцов та його супутниця, йдуть у бік Болотної Площі. А кілер міг чекати їх на сходах, що ведуть під міст. Повз проїжджає снігоприбиральна машина, яка закриває собою усіх. 

Тому, як припускається, саме в цей момент, скориставшись такою нагодою, злочинець відкриває вогонь, потім швидко сідає в легковик, що під’їхав і швидко їде геть.

Зауважується, що Борис Нємцов загинув від пострілів у спину. 

Крім того, розглядається як мінімум 5 версій вбивста російського опозиціонера. Серед можливих мотивів вказується: політична провокація, конфлікти у сфері бізнесу, особиста неприязнь.

Нагадаємо, раніше у Слідчому комітеті Російської Федерації заявили, що відомство не буде висвітлювати кожен крок у розслідуванні вбивства Бориса Нємцова. Водночас у відомстві наголосили, що це робиться для того, щоб якнайшвидше розкрити злочин і знайти винних, а також щоб зайвий раз не інформувати тих, хто зараз зацікавлений у приховуванні доказів.

Хронологію подій та версії вбивства Бориса Нємцова можна проаналізувати і за поданою інфографікою.