Народний депутат Тетяна Чорновол відвідала активістів, які блокують сполучення з непідконтрольними Україні територіями, і намагалася переконати їх припинити блокаду, але поїхала з ганьбою. Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка Вікторія Мамотюк.

Чорновол, вдаючись до нецензурної лексики, наполягала, що учасники неправі, пропонувала їм припинити блокаду і боротися з контрабандою іншими методами, але активісти відмовилися про них слухати.

"Народна депутатка Тетяна Чорновол знаючи, що справжні чоловіки не вдарять жінку, приїхала до учасників блокади торгівлі з окупантами і влаштувала справжню провокацію.

ПОПУЛЯРНЕ: Нардеп Чорновіл виявилася власницею частини окупованого Криму: опублікована декларація

Вона вимагала припинити блокаду, називала ветеранів АТО Путінськими прихвостнями, імпотентим та іншими образливими словами. Але знайшлася інша жінка, яка ввалила Чорновол по морді", – написала журналістка і опублікувала відповідне відео інциденту.

На відео видно, як чоловіки швидко разборонили жінок, які були готові почати бійку.

Після цього у Чорновол ще кинули яйцем, але вона наполегливо намагалася донести до учасників блокади свою думку, хоча її і не слухали.

Обережно, відео містить нецензурну лексику