Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі виступив з неймовірно цинічною заявою. Напевно, він забув прийняти таблетки, адже інакше його божевілля ніяк не обґрунтувати.

Гарібашвілі перечитав, швидше за все, пропагандистських методичок з сусідньої держави й заявив, що його країні загрожує так званий “план українізації”, який полягає у відкритті “другого фронту” на території держави.

Про це Гарібашвілі заявив під час виступу на пленарному засіданні парламенту, його цитує Interpress News.

“Реальна небезпека, що стоїть сьогодні перед нашою країною, – це наявний план, змова проти нашої країни, це так званий план українізації”, – сказав грузинський прем’єр-міністр.

Гарібашвілі безсоромно зманіпулював історією з Міхо. Він сказав, що українська влада хотіла використати експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі, аби той знову очолив Грузію і розпочав війну проти Росії.

“Ми не є урядом, налаштованим на війну. Вона (Україна – Ред.) воліла б, щоби при владі був Саакашвілі, який почав би війну проти Росії”, – ствердив глава грузинського уряду.

Однак і це ще не все. Свою маячню Гарібашвілі підсумував фразою, що від початку повномасштабної війни Росії проти України нібито було багато спроб втягнути Грузію у війну.

“Фразу “другий фронт” виголосив секретар Ради національної безпеки та оборони України. Пан Данілов вийшов і сказав, що їхнім бажанням і метою було відкриття “другого фронту” в Грузії. Він також додав, що їхньою метою і завданням було відвернути увагу Росії на іншу країну”, – сказав Гарібашвілі.

За його словами, заявлена українською владою мета прямо узгоджується з цілями “п’ятої колони”, яка працює проти інтересів Грузії, напевно, не розуміючи, що сам виглядає як та колона зрадників.