Одіозний нардеп Ілля Кива, який відомий своїми дивними вчинками, скоїв ще один до колекції. У день роковин вбивства Степана Бандери він записав відео, у якому відсвяткував цю дату салютом.

Ба більше, у відео Кива фігурує з предметом, схожим на бойовий автомат. Нагадаємо, цей пан є чинним народним депутатом України від проросійської “Опозиційної платформи – За життя”.

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива 15 жовтня записав відео, у якому вирішив повідомити українцям про своє ставлення до Степана Бандери.

Як відомо, саме цього дня 1959 року одного з чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття вбили у Мюнхені в Німеччині агенти КДБ. Відтоді минуло 62 роки, а проте ім’я Бандери не дає спокою досі росіянам, які намагаються просувати тезу про “адін народ”, і, звісно, таким проросійським політикам, як Ілля Кива.

Проросійськи нардеп у відео, опублікованому у своєму телеграм-каналі, завив, що він особисто є “лідером антифашистського руху в Україні”. А Степан Бандера – “зрадник батьківщини та пособник нацистів”.

А щоб додати своїм словам бодай якоїсь ваги, Кива випустив чергу з автомата. Водночас на задньому плані за спиною нардепа запустили салют.

Як пишуть анонімні телеграм-канали, якщо ви думали, що Ілля Кива вже пробивав дно, ви помиляєтеся. Дно пробивається цим відео.

“Народний депутат салютом і автоматними чергами вирішив нагадати, що саме в цей день 62 роки тому був убитий Степан Бандера” – пишуть там.

До слова, Кива відзначається скандалами дуже часто. Буквально за кілька годин до цього, опальний проросійський нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива спробував пояснити в ефірі каналу«Україна 24» своє нещодавнє привітання президента РФ Володимира Путіна з днем народження.

Відповідаючи на запитання ведучої, Кива заявив, що «привітав лідера сусідньої держави як чоловіка, до якого він відчуває повагу».

«Я вважаю, що ця людина записана в історію як світовий правитель, який на сьогодні диктує світу свої правила. І це може викликати повагу», – заявив проросійський депутат і додав, що РФ – «економічний партнер України».

Кива також заявив, що «наступного року Путіна вітатиме вся Верховна Рада». Він стверджує, що його колеги по фракції ОПЗЖ не заперечували проти таких заяв на адресу Росії та Путіна.

Нагадаємо, 7 жовтня нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива привітав президента країни-агресора Володимира Путіна з днем народження, назвавши його «великим лідером дружнього до України народу».

«Сьогодні я хочу привітати лідера, справді великого лідера дружнього до нас народу Володимира Володимировича Путіна. З днем народження вас, сил і божого благословення і здоров’я», – заявив Кива на тлі українських прапорів.

Згодом українські військові звернулися до Киви, який привітав Путіна.

Обурені військові заявили, що Кива, який раніше привітав диктатора Володимира Путіна з днем народження, плюнув на могили загиблих бійців. Герої відео закликали всіх громадян України по можливості «плюнути в морду» депутату-зраднику.

Також, солдати запросили Киву на передові позиції на Донбас, де за їхніми словами, він зможе особисто привітати росіян по той бік фронту. Також бійці порекомендували депутату «лікуватися від наркотичної залежності».

А напередодні, Кива у ефірі російських ЗМІ розповів, що скоро у Європарламенті ходитимуть ведмеді. Відео фрагменту виступу Киви у Telegram опублікував блогер Анатолій Штірліц.

Кремлівська пропагандистка Скабєєва поцікавилася реакцією Киви на критику українців, із якою він зіткнувся після того, як привітав Путіна з днем народження. Вона також зауважила, що у Службі безпеки України заявили – якщо правоохоронці не зацікавляться після цієї заяви Кивою, то його покарає громадськість.

Кива ж відповів, що це звичайнісінький інформаційний вкид про якесь покарання.

«Я сказав, що я привітав людину, лідера нації нашого стратегічного партнера, і моя позиція – це позиція мільйонів українців. От і все. Цього року привітав один Кива, наступного року вітатиме вся Верховна Рада, – відповів Кива.

Скабєєва намагалася перервати виступ нардепа, однак він продовжив:

«Я не здивуюся, якщо в наступному році в Європарламенті будуть ходити ведмеді і європарламентарі…», – продовжив Кива, але після слів про «ведмедів» Скабєєва його зупинила та перервала ефір.