12107103_685206121613783_8675153610886263665_n

Президент України Петро Порошенко подякував іноземним державам за надання Збройним силам України нелетального оборонного озброєння і зазначив, що такі поставки вже почалися. Про це він заявив під час відкриття виставки військової техніки "Сила нескорених" на Михайлівській площі у Києві.

"Нам не потрібні іноземні солдати. Українці мають достатньо військової майстерності і сили духу, щоб захистити свою землю від окупантів. Але ми вдячні за оборонну нелетальну зброя, яку нарешті ми почали отримувати", – сказав Порошенко, передає Корупція.Інфо.

Президент повідомив, що на виставці "Сила нескорених" присутня техніка не тільки українського виробництва, а й зразки, які були передані Україні союзниками і партнерами.
Петро Порошенко знову закликає Збройні сили України в будь-який момент бути готовими до загострення ситуації на сході країни.

"Нам вдалося зараз призупинити гарячу фазу конфлікту. Але ситуація на жаль приховує все ще великі ризики і небезпеки. Тому я неодноразово наголошував, що у нас немає ніяких підстав розслаблятися", – наголосив він під час виступу. За його словами, потрібно і далі якісно оснащувати Збройні сили України.

"Це складно, витратно, дуже дорого, це відволікає величезний людський потенціал, матеріально-технічні запаси, фінанси, ресурси від головної мети держави – забезпечення ефективного благополуччя своїх громадян", – зазначив Порошенко. Однак, за його словами, на жаль, іншого шляху немає. "Українці так само, як і раніше, найбільше цінують мир, але за цей рік ми дізналися, що любити мир – це серед іншого означає бути здатним його захистити", – сказав президент.