Українські правоохоронці звернулися до Ірану з проханням передати бортові самописці літака Боїнг 737 МАУ рейсу PS752, який був збитий в небі над Тегераном 8 січня.

“Офіс Генерального прокурора і Служба безпеки України звернулися до компетентних органів Ісламської Республіки Іран із запитом про правову допомогу, пов’язану з передачею українським правоохоронцям бортових самописців з літака Boeing 737 авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, що виконував рейс PS752 Тегеран-Київ і був збитий іранськими військовими”, – йдеться в повідомленні прес-служби Офісу Генерального прокурора України.

Відзначається також, що Україна вживе всіх заходів для забезпечення належного розшифрування бортових самописців і збереження доказів у розслідуванні обставин авіакатастрофи.

Нагадаємо, 14 січня офіційний представник судової влади Ірану Голямхосейн Есмаїлі заявив, що іранська сторона відправила до Франції чорний ящик збитого 8 січня під Тегераном українського лайнера Боїнг 737, в результаті аварії якого загинули 176 осіб. У той же час у французькому Бюро з розслідування авіакатастроф (BEA) спростували інформацію про те, що “чорні ящики” направили до Франції. У бюро підкреслили, що чорні ящики вивчатимуть в Україні.