Україна повернула ще 6-х людей з російського полону: четверо військових та двоє цивільних

Коли ми повертаємо людей – це завжди велика радість – опублікував відповідний пост у Мережі голова Офісу президента Андрій Єрмак. 

Коли я бачу, як наші люди їдуть додому і можуть обійняти своїх рідних після полону у ворога, який втратив будь-яке людське обличчя, це найкраща мотивація працювати 24/7.

Отже, ще більше наших – вдома. Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули 6 наших людей – чотирьох морпіхів та двох цивільних – зазначає Єрмак. 

Офіцери – Булахов Олексій та Костенко Микола. Солдати – Герасименко Людмила та Іван Земляной. Цивільні – Андруша Вікторія та Майборода Яна. 

У кожного з них своя історія. 

Наприклад, Андрушу Вікторію 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ.  Згодом її відвезли до рф і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

Глава ОП також зазначив, що військові брали участь у боях за Маріуполь. 

Переговори про обмін – це складна робота, а краща винагорода за неї – свобода українців. Саме це стимулює працювати на максимумі ефективності. 

Обміни продовжуються. Наша мета – повернути всіх наших людей. 

Над цим працюємо нон-стоп, і ми обов’язково це зробимо. 

Дякую за ефективну роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Лише цього місяця ми повернули 235 наших людей. Не зупиняємось. 

Слава Україні.

Повернемо всіх – підсумував Андрій Єрмак.