У Харкові викрили онлайн-порностудію для іноземців, до її роботи залучалися понад 30 дівчат. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, передає Корупція.Інфо.

Згідно з повідомленням, студію з виготовлення та розповсюдження порнографії в Харкові організувала група осіб. Для своєї незаконної діяльності вони використовували орендовані квартири і залучали дівчат у віці від 18 до 30 років. Зокрема, за інформацією поліції, останніх налічувалося близько 30.

“Дівчата спілкувалися з англомовними відвідувачами платних відеочатів і сайтів. За бажанням клієнта жінки демонстрували порнографічні шоу. Вартість однієї хвилини приватної бесіди становила від 3 до 7 доларів США. 40% з цієї суми “моделі” залишали собі, решту віддавали “роботодавцям”, – підкреслюється в повідомленні.

При цьому наголошується, що доходи від роботи тільки однієї моделі становили понад 2 тис. дол. на місяць, а загальні доходи студій – близько 20 тис. дол. на місяць. Робота цих студій була побудована за цілодобовим графіком.

“Під час обшуків у шести квартирах-студіях виявлено та вилучено понад 20 одиниць комп’ютерної техніки, професійну фото- і відеотехніку. Крім того, вилучено базу даних зі списками моделей та інформації про надходження коштів від іноземних власників відеочату, договори та інша документація, яка свідчить про злочинну діяльність”, – наголошується в повідомленні.

За оцінками поліції, загальна вартість вилучених речей становить близько 300 тисяч гривень. “В даний час вона спрямована на мистецтвознавчу та комплексну комп’ютерно-технічну експертизу”, – повідомили в поліції.

Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Зараз, за інформацією поліції, одному учасникові угруповання оголосили підозру. Розслідування триває.