У Київський районний суд Харкова надійшли результати додаткової експертизи у справі про масштабну ДТП за участю Олени Зайцевої, в якому загинули шестеро людей.

Вони повинні відповісти на питання, де зупинився автомобіль обвинуваченого Геннадія Дронова, і яким світлофором він керуватися.

Під час засідання захисник водія Volkswagen Сергій Перепелиця попросив про перерву, тому, що саме з'ясували експерти, суд не озвучив.

Зараз в суді розглядають клопотання про продовження запобіжних заходів обвинуваченим.

Київський райсуд призначив додаткову комплексну судову автотехнічну експертизу 24 жовтня, частково задовольнивши клопотання Перепелиці. У ньому він перерахував 25 питань, суд поставив експертам три з них.

Варто нагадати, що в жовтні 2017 року Харкові зіткнулися Lexus, за кермом якого була Зайцева, і Volkswagen, яким керував другий підозрюваний Геннадій Дронов.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Після зіткнення Lexus вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів. На місці загинули п'ятеро людей, ще одна людина померла від травм у лікарні. Зайцеву і Дронова взяли під варту і до сих пір проводять розслідування їхньої вини.

При цьому сім'я Зайцевої найняла вже третього адвоката, послуги якого коштують великих грошей, у той час як сім'ям загиблих і постраждалих вони пропонували по 50 тисяч гривень, оскільки "більше немає".