У Чкаловському районі Єкатеринбурга знайшли тіло дев’ятирічного хлопчика, який, імовірно, є громадянином Білорусі. Про це повідомляють в силових відомствах.

За словами співрозмовників, смерть дитини мала насильницький характер, однією з основних версій злочину називають «вбивство на релігійному підгрунті». На даний момент встановлюється місцезнаходження батьків хлопчика.

Видання «Комсомольська правда – Єкатеринбург» з посиланням на джерела в правоохоронних органах пише, що під час обшуку в квартирі, де проживав загиблий, знайшли Біблію. Передбачається, що дитину били батогами, щоб «вигнати з нього бісів», а потім засунули в рот кляп – вважається, що саме це стало причиною смерті.

За однією з версій, в розправі брав участь батько дитини, який в даний час знаходиться в Єкатеринбурзі, по інший – хлопчика вбила матір. Відомо, що жінка, громадянка Білорусії, проходила лікування в психіатричній лікарні. За останніми даними, вона втекла на батьківщину.

Про те, що трапилося повідомила сестра підозрюваної. Жінка розповіла їй, що в жовтні разом з сусідкою вбила хлопчика і закопала його в парку поруч з озером. Передбачається, що у сім’ї є ще діти. За інформацією, батько дитини був затриманий, коли перебував в квартирі з кількома неповнолітніми дітьми.

В управлінні МВС по Катеринбургу інформацію про те, що трапилося не прокоментували, коментарів Слідчого комітету Росії також немає. У посольстві Білорусі заявили, що слідчі не зверталися до дипломатів.