Громадські організації «Центр протидії корупції» (ЦПК), Transparency International Україна і «Автомайдан» подали до Касаційного адміністративного суду, що входить до складу Верховного суду, адміністративний позов з вимогою визнати протиправним і скасувати указ президента України Петра Порошенка про призначення Павла Жебрівського аудитором Національного антикорупційного бюро (НАБУ), передає Корупція.Інфо

На сайті «Центру протидії корупції» оприлюднена фотокопія відповідного позову.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

«Активісти вимагають позбавити Жебрівського посади аудитора НАБУ шляхом скасування указу президента. Причина – відсутність у Жебрівського досвіду роботи в правоохоронних або судових органах за кордоном або в міжнародних організаціях, як того вимагає закон», – пояснили суть позову в ЦПК.

Як повідомляв ZAXID.NET, 19 червня Петро Порошенко підписав указ, яким ввів Павла Жебрівського до складу комісії з зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ.

Жебрівський з червня 2015 року очолював Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію. 13 червня 2018 року президент України підписав указ про його звільнення за власним бажанням.