Заарештовано два автомобілі, два будинки, земельну ділянку та винний льох нардепа, передає Корупція.Інфо

Популярне: 4 серпня – велике свято: Чому в цей день ВАЖЛИВО залишатись вдома, і чого КАТЕГОРИЧНО не можна робити

Печерський районний суд Києва заарештував два автомобілі, два будинки, земельну ділянку і винний льох депутата Верховної Ради Михайла Добкіна (фракція "Опозиційний блок"), повідомляють "Українські новини" з посиланням на відповідні рішення слідчого судді Галини Матійчук.

Згідно з документом, досудовим розслідуванням встановлено, що Добкін, діючи за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, шляхом обману сприяв привласненню земельних ділянок на території Харкова загальною площею 77,78 га, чим завдав збитків територіальній громаді на загальну суму 226,97 млн грн.

На судовому засіданні слідчий зазначив, що інкримінованою депутату статтею Кримінального кодексу передбачено покарання з конфіскацією майна, а значить необхідно накласти арешт на майно підозрюваного, щоб у подальшому виконати цю норму.

Суд повною мірою задовольнив клопотання Генеральної прокуратури і наклав арешт на майно Добкіна.

Зокрема, заарештовано 2 житлових будинки загальною площею 1 136,9 кв.м, житловою площею 301,4 кв. м. та загальною площею 127,6 кв. м та житловою площею 17,6 кв. м, а також винний льох загальною площею 195,4 кв. м.

Крім того, арештовано 2 автомобіля Toyota Land Cruiser, 2007 і 2013 років випуску, та земельну ділянку площею 0,0083 га.