шарли ебдо

У даний час сторінка Facebook, на якій повідомлялося про вихід української версії Charlie Hebdo, вилучена.

Повідомлення про те, що в Україні виходитиме українська версія французького сатиричного тижневика Charlie Hebdo, виявилося неправдивим, повідомляє Українська правда, передає Корупція.інфо

Спочатку новину про це повідомив на своїй сторінці в Facebook якийсь Франсуа Анланд. У профілі його аккаунта було сказано, що він є одним із співробітників видання.

"Ви не повірите, ми скоро запустимося в Україні. Це колишня радянська республіка, яка перебуває у стані війни з Росією", – говорилося в повідомленні.

Зазначалося також, що українська редакція самостійно писатиме статті, з Парижа будуть тільки курирувати запуск. У першому номері, стверджувалося в повідомленні, вийде стаття про Володимира Путіна. До повідомлення також було прикріплено фото нібито з першим номером українського Charlie Hebdo.

Крім того, видання з'ясувало, що фото, розміщене в профілі людини, яка назвала себе співробітником Charlie Hebdo, насправді взято зі сторінки ВКонтакте якогось Максима Орача і датована 2013 роком.

З його профілю ясно, що цей молодий чоловік жодним чином не пов'язаний зі ЗМІ і взагалі не цікавиться політикою, стверджує видання.

На обкладинці номера нібито українського Charlie Hebdo є граматичні помилки. Так, на обкладинці використовується скорочення "стр." замість "стор.". Крім того, неправильно перекладено з російської на українську одне із словосполучень: замість "рейдерське захоплення" написано "рейдерский захват".